Sultangazi kurye

Taşımacılık, ticaretin ve kişisel ilişkilerin, ihtiyaçların önemli bir parçasıdır. O yüzden uzun yıllardır sadece taşımacılık üzerine kurulmuş kargo şirketleri var. Fakat kargo şirketleri acil taşımacılıktan ziyade normal taşımacılık yapmaktadırlar. O yüzden aynı şehir içinde dahi bir gönderinin adresten adrese gitmesi günler alabilmektedir. Oysa Sultangazi gibi kabalık semtlerde her gün yüzlerce paketin acil olarak taşınması gerekliliği ortaya çıkar. İşte Sultangazi kurye olarak kurum ve kişilerin tam da bu ihtiyacına çözüm oluyoruz. Alanında eğitimli, donanımlı ve tecrübeli personellerimizi modern motosikletler ile buluşturuyoruz. Yoğun İstanbul trafiğine takılmadan hızlı biçimde her yere ulaşabilmelerine imkân tanıyoruz. Böylece gönderileriniz dilediğiniz adrese jet hızında ulaşıyor.

Sultangazi Moto Kurye Profesyonel Bir Ekibin Birleşimidir

Sultangazi moto kurye bünyesinde yer alan personellerimiz A2 ehliyetine sahip ve motosiklet kullanabilme konusunda tecrübelidirler. Müşteri ilişkileri konusunda gerekli eğitimi almıştırlar. Sultangazi semtinin tamamının ve İstanbul’un birçok yerinin adres bilgilerine hakimdirler. Adres bulma konusunda da uzmandırlar. Bütün bu artılar personellerimizin sahada çok daha aktif ve hızlı olmalarını sağlarken müşterilerimizin memnuniyetini arttırmaktadır. Birbiriyle son derece uyumlu çalışan taşıyıcı ve çağrı merkezi ekiplerimiz kurye uygulamalarımızın en yüksek seviyede sağlıklı çalışmasını sağlamaktadır. Bütün bu profesyonellikler neticesinde müşterilerimiz bölgenin en kaliteli hizmetini almaktadırlar.

Acil İlaç İhtiyaçlarınızda Çözüm Ortağınız Sultangazi Motor Kurye

Firmamız gönderilerinizin aciliyetine göre çeşitli kurye seçenekleri sunmaktadır. Normal kurye ve hızlı kurye olarak ayrılabilecek temel prensipler çerçevesinde normal kurye il maksimum 3 saat süren teslimat süreleri daha hızlı kurye seçeneklerimiz ile 25-30 dakikaya kadar düşmektedir. Sadece mesai saatleri içinde değil akşam ve geceleri de hizmetlerimize devam ediyoruz. Bu sayede her ne zaman acil taşınması gereken bir paketiniz olursa bizimle iletişime geçmeniz yeterli olmaktadır. Sultangazi motor kurye sadece işlerinizle alakalı paketlerin taşımasını yapmaz. Acil ilaç kurye gibi kurye seçeneğimizle sağlık problemlerinizde de yanınızda yer alır. Herhangi bir sebeple evinizden çıkamıyorsanız çağrı merkezimize ulaşarak ihtiyacınız olan ilacı belirtmeniz yeterlidir. Akabinde personellerimiz hemen harekete geçerek ihtiyacınız olan ilacı size ulaştıracaktır.