Moto kurye, yakın zamanda ortaya çıkmış bir sektördür. Bir ihtiyaca binaen oluşan sektör, gelecekte çok daha ileri seviyelere taşınacağının sinyallerini veriyor. Sultangazi moto kurye olarak müşterilerimizi çağımızın modern taşımacılığı ile buluşturuyoruz. Müşterilerimizin evrak, zarf, paket, dosya, broşür, hediye ve daha birçok paketini adresten adrese teslim ediyoruz. Her gün yüzlerce kişi Sultangazi moto kurye uygulamalarında yararlanıyor. Yüzlerce kişi, sektörün işleyişini araştırıp ihtiyaçlarına en doğru çözümü bulmaya çalışıyor. Bizler de müşteri memnuniyetini en üst noktada tutarak hizmetlerimiz devam ettirmeye çalışıyoruz. Peki, Sultangazi moto kurye uygulamalarının işleyişi nasıldır? Kuryeye ihtiyaç duyanlar nasıl bir hizmetle karşılaşırlar?

Sultangazi Motor Kurye Faaliyet Aşamaları

Sultangazi motor kurye, müşterilerine en iyi hizmeti verirken aynı zamanda bu hizmetlere en kolay yoldan ulaşım avantajı da sağlar.

  • Müşterilerimiz Sultangazi motor kurye için bir telefon ile firmamıza ulaşabilirler. Bunun akabinde kurye talepleri, adres bilgileri alınır.
  • Ardından müşterimizin adresine en yakın kurye çalışanımız harekete geçerek belirtilen adrese ulaşır.
  • Kurye çalışanımız, taşınacak paketi makbuz karşılığında teslim alır ve belirtilen adrese teslimatı yapmak üzere harekete geçer.
  • Kurye çalışanlarımız Sultangazi genelinde aktif haldedir. O yüzden müşterilerimizin kurye taleplerini gönderecekleri paketleri tamamen hazır ettikleri anda yapmalarında fayda vardır. Çünkü çalışanlarımız dakikalar içerisinde adrese ulaşmaktadırlar ve paketin hazır olmaması beklemelerine sebep olur. Bu da teslimatların süre kaybına neden olur.
  • Müşterilerimizin paketlerini en iyi biçimde paketlemeleri gerekir. Özellikle yağmurlu havalarda paketin nem ve su almayacak biçimde, poşetlemeleri önerilir.
  • Paketlerde adres bilgileri ve iletişim bilgileri tam ve açık yazılmalıdır. Aksi halde teslimatların yapılabilmesi zaman almakta veya imkânsız hale gelmektedir.
  • Müşterilerimiz kurye hareketlerini takip edebilecekleri gibi teslimat yapıldığı anda kendilerine mesaj veya mail ile bilgilendirme de yapılmaktadır.

Sultangazi Motorlu Kurye Müşteri Memnuniyet Esaslıdır

Sultangazi motorlu kurye ayrıcalıklarından müşterilerimiz günün 24 saati ve haftanın 7 günü yararlanabilirler. Böylece Sultangazi motorlu kurye sayesinde işlerini kesintiye uğratmadan devam ettirirler. Her şart ve koşulda en üstün hizmeti alırlar.